FAQ - Kérdések és válaszok

HozzászólásSzerző: 59th_Gronyi » pén. szept. 02, 2005 11:56

wittman írta:Heló mindenkinek!
Még nem kaptam meg a postai csomagot, még várható remélem...
Amúgy jó a selejtező pályálya! Gratula a készítőnek!

Köszönjük.
Attól függ, hogy mikor adtad le a nevezést. Ha mostanában, akkor a csomag is mostanában fog érkezni...
59th_Gronyi
A nevetés, a mosoly orgazmusa...
59th_Gronyi
Technical Service Leader

HozzászólásSzerző: 59th_Wittman » pén. szept. 02, 2005 10:55

Heló mindenkinek!
Még nem kaptam meg a postai csomagot, még várható remélem...
Amúgy jó a selejtező pályálya! Gratula a készítőnek!
Üdv Wittman
59th_Wittman
Squadron Commander

HozzászólásSzerző: HungaroJET » csüt. szept. 01, 2005 20:37

Vettem Putyin...

Milyen konfigú gépek lesznek ?
Lesz-e benne DVD olvasó ?
HungaroJET

HozzászólásSzerző: 59th_Putyin » szer. aug. 31, 2005 8:12

Semmi nem lesz, marad minden a meghírdetett szerint, mert nem lesz idő kitesztelni. Meg ez amúgy is a csoda kategória.

Mit értesz az elszórakozhatnánk között? mert azt most mondom, hogy azokat a gépeket nem kéne mókolni.
szar az egész! mondá Kirsztus, és a hívők közé b@szá a keresztet.
אם אלוהים לא מרשה את זה, הפרפר עף
59th_Putyin
Squadron Commander

HozzászólásSzerző: HungaroJET » kedd aug. 30, 2005 23:17

59th_Gronyi írta:HungaroJET!

Nekem is most esett le! A verseny kizárólag 1.1 és nem saját gép. Főleg nem agyonfoltozott LOCKON. Nagyon furán nézne ki, ha olyanokkal lövöldöznél, meg annyit, amennyit akarsz, ami nem létezik (csíít). A versenyen csak az általunk feltett patch-ek és mod-ok , skin-ek használhatók.
Megmutatni lehet, ha lesz rá idő. Ha meg tudod szervezni a szállítást, de ezt mi nem hiszem, hogy fel tudjuk vállalni(behajtás autóval, parkolás, stb...).

Semmi gond...Tudom, hogy 1.1-el fog menni a bajnokság. Nem is a az "agyonfoltozott" progival "harcolnék". A TISZTA 1.1 -re gondoltam én is.Bár új repmodell/fülke nincs a tuningolt verziókban de a versenyek közötti időben elszórakozhatnánk.

Mellesleg többé kevésbé ismerem az 1.1-et ...szerintem a repmodell ugyanaz a demóban mint a full-ban...(feltupíroztam a demót is az 1.02-vel + a Flanker2 egyes file-ival is)

Apropó...mi történik ha addig (a versenyig) kijön az 1.11-patch ? :lol:

A MOD-al kapcsoltatosan a folytatás itt : --->
http://www.vmh59.hu/forum/viewtopic.php?p=2227#2227
HungaroJET

HozzászólásSzerző: 59th_Gronyi » kedd aug. 30, 2005 18:24

HungaroJET!

Nekem is most esett le! A verseny kizárólag 1.1 és nem saját gép. Főleg nem agyonfoltozott LOCKON. Nagyon furán nézne ki, ha olyanokkal lövöldöznél, meg annyit, amennyit akarsz, ami nem létezik (csíít). A versenyen csak az általunk feltett patch-ek és mod-ok , skin-ek használhatók.
Megmutatni lehet, ha lesz rá idő. Ha meg tudod szervezni a szállítást, de ezt mi nem hiszem, hogy fel tudjuk vállalni(behajtás autóval, parkolás, stb...).
59th_Gronyi
59th_Gronyi
Technical Service Leader

HozzászólásSzerző: 59th_Intruder » kedd aug. 30, 2005 17:39

HungaroJET írta:Sajna nekem nincs meg (még) az 1.1 ...ezek a masinák az 1.02 alatt működnek...változtatások:Meinit.xml,EXE,ModelLOD.txt-ben
1.02 -ben még működik a HARM és a Maverick is (AGM-88,65) pl.ha az F-16-ról vagy a Strike Eagle-ről indítom az "ajándékcsomagot" :D...1.1D ben már nem megy...asszem a full 1.1 -ben sem...

Bocsi kicsit álmos vagyok még :D Mostmár rájöttem, hogy azért akarod hozni a géped, hogy ezt megmutasd, mert mint tudod 1.1-en fognak zajlani a versenyek. :zzz
Google a barátod, Wiki meg a barátnőd!
59th_Intruder
Maintenance Officer

HozzászólásSzerző: HungaroJET » kedd aug. 30, 2005 17:22

Sajna nekem nincs meg (még) az 1.1 ...ezek a masinák az 1.02 alatt működnek...változtatások:Meinit.xml,EXE,ModelLOD.txt-ben
1.02 -ben még működik a HARM és a Maverick is (AGM-88,65) pl.ha az F-16-ról vagy a Strike Eagle-ről indítom az "ajándékcsomagot" :D...1.1D ben már nem megy...asszem a full 1.1 -ben sem...
HungaroJET

HozzászólásSzerző: repvez » kedd aug. 30, 2005 17:19

Hali!
Esetleg nem tudod feltenni valahova vagy leirni a modját hogyan lehet ezeket repülni, mert a 23-as és a su-17, mirage érdekelne engem is.
repvez

HozzászólásSzerző: 59th_Intruder » kedd aug. 30, 2005 17:16

HungaroJET írta:
59th_Gronyi írta:
JET írta:A versenyre lehet-e saját gépet vinni ?...+hogy jutok be ?...+be lehet-e állni kocsival (a pakolás miatt) ?

Saját gép nem kell, csak eszközök: Joy, Pedál, TracIR, füles. (ha nincs füles, majd adunk egy nagyot :P ). Ezen kívül semmi mást nem használhatsz... Bejutni betudsz, belépők intézve, idejében értesítés...

:D
Szupi...De ha lehet mégis vinném a saját gépem..(is)...Ugyanis 6 LOMAC van telepítve a gépemen...+a demók..és a repülhető TÖBBI gép (amiket átalakítottam,repülhetővé tettem :MiG-23,25,27,29K,31;Su-17,30,34,39;F-4,111,117,14,15E,16C,18C;Mirage;Tornado;B-52;S-3) lehet hogy érdekelne egy két Tagot...(Putyint + Szatyit biztos :)..)..Szóval...Nylonszatyorban biztos nem viszem el...:D

öööööööööööööööööööö 1.1-ben elég a MeInit.xml-ben a HumanCockpit="yes"-re állítani akármejik típusnál és müködik. Igaz, hogy a 27-es régi kabinja lesz és nem lesz az RWR-nek hangja, de könnyebb megoldás mint exe-zni és társai. Viszont nekem küldhetnél egy 1.1 demo exe-t :P
Google a barátod, Wiki meg a barátnőd!
59th_Intruder
Maintenance Officer

HozzászólásSzerző: HungaroJET » kedd aug. 30, 2005 17:10

59th_Gronyi írta:
JET írta:A versenyre lehet-e saját gépet vinni ?...+hogy jutok be ?...+be lehet-e állni kocsival (a pakolás miatt) ?

Saját gép nem kell, csak eszközök: Joy, Pedál, TracIR, füles. (ha nincs füles, majd adunk egy nagyot :P ). Ezen kívül semmi mást nem használhatsz... Bejutni betudsz, belépők intézve, idejében értesítés...

:D
Szupi...De ha lehet mégis vinném a saját gépem..(is)...Ugyanis 6 LOMAC van telepítve a gépemen...+a demók..és a repülhető TÖBBI gép (amiket átalakítottam,repülhetővé tettem :MiG-23,25,27,29K,31;Su-17,30,34,39;F-4,111,117,14,15E,16C,18C;Mirage;Tornado;B-52;S-3) lehet hogy érdekelne egy két Tagot...(Putyint + Szatyit biztos :twisted: ..)..Szóval...Nylonszatyorban biztos nem viszem el... :lol:
HungaroJET

HozzászólásSzerző: 59th_Roy » kedd aug. 30, 2005 16:28

59th_eemee írta:
Roy írta:
59th_Gronyi írta:

Pedál? Biciklizni is fogtok? :D

Amúgy pedállal kapcsolatban: x45höz és x52 höz tudtok pedálokat illeszteni?

minek hozza illeszteni, van USB :)

Konkrétabban? van valami infód? (milyen pedál stb...)
KépKép
59th_Roy
Flight Safety Officer

HozzászólásSzerző: 59th_eemee » kedd aug. 30, 2005 16:27

Roy írta:
59th_Gronyi írta:

minek hozza illeszteni, van USB :)
59th_eemee
Base Executive Officer

HozzászólásSzerző: 59th_Roy » kedd aug. 30, 2005 16:23

59th_Gronyi írta:

KépKép
59th_Roy
Flight Safety Officer

HozzászólásSzerző: 59th_Gronyi » kedd aug. 30, 2005 6:27

59th_Gronyi
59th_Gronyi
Technical Service Leader

ElőzőKövetkező

Vissza: Repülőgép-szimulátor bajnokságok